کاري نسبتا سخت است. هنوز يک هفته نيست که از انتشار کنسول PS4 مي گذرد و خيلي‌ها اين را پاياني بر PS3 , بازي هاي مشترک ps3 و ps4 مي‌دانند هرچند که هنوز از اين کنسول نسل هفتمي پشتيباني مي‌شود و هنوز قابل استفاده است اما با توجه به شروع نسل هشتم به برترين بازي هاي ps3 از نظر متاکريتيک نگاه مي‌اندازيم.


 


لازم به ذکر است که قطعا همه ي شما با اکثر اين بازي هاي جديد ps3 2019 خاطره داريد و شايد نياز به توضيح زيادي نباشد و از شما مي خواهيم تا توضيحي از خاطرات خود در رابطه با بهترين بازي هاي پلي استيشن 3 و بهترين بازي هاي دونفره ps3 بدهيد.


 


1- بازي Grand Theft Auto IV


 


 


ديگر وقت آن رسيده تا سرمان را بالا بگيريم و بگوييم مجموعه‌ي Grand Theft Auto آن‌قدرها هم که فکر مي‌کنيم پوچ و بي‌هدف دنبال نمي‌شود. GTA III تغييرات‌اش هيچوقت به سه بعدي شدن ختم نمي‌شود. ديگر نمي‌خواهم اين حرف تکراري را بازگو کنيم که اين بازي انقلابي در بين عناوين جهان‌باز بود. ولي اگر از جهتي ديگر به آن نگاه کنيم، متوجه يک انقلاب در داستان و هدف‌اش مي‌شويم؛ انقلابي که باعث شده بود داستان شاخ و برگ پيدا کند و ديگر تنها به زير کردن مردم با تانک و پليس بازي (!) ختم نشود.


GTA: Vice City يک بار ديگر ثابت کرد اين بازي هدف‌دار شده است و سناريو مشخصي را دنبال مي‌کند. اين جريان در GTA: San Andreas هم حتا ديده شد؛ در حقيفت مي‌توانيم بگوييم GTA III يک تولد در داستان‌سرايي اين مجموعه بود و «شهر فساد» و «سن آندرس» راهي بودند که باعث شدند اين عنصر مهم به بلوغ برسد.


بازي GTA IV پايان اين بلوغ بود. برتري داستان‌اش حتا لفط «يک سر و گردن از هم‌سبکاش بهتره» را هم پشت سر گذاشته بود. اما GTA V در داستان‌سرايي حتا نتوانست نزديک GTA IV بشود! در اين مقاله سعي داريم تا بگوييم که چرا «GTA IV داستان بهتري نسبت به GTA V ارائه داد». البته اشتباه نکنيد، اين يک حقيقت نيست. صرفاً يک نطر شخصي است اما با چندين استدلال.


 


2- بازي Grand Theft Auto V


 


 


جي‌تي‌اي 5 در همان ساعت‌هاي ابتدايي چنان شما را درگير خود مي‌کند که به سرعت از آن به عنوان اوج, دستاورد نهايي و نقطه‌ي طلاقي تمام خوب‌هاي نسل هفتم ياد خواهيد کرد. غول جديد راک‌استار علاوه‌بر اينها, بوي نسل هشتم و چيزهايي که در آينده‌اي نزديک انتظار بازي‌کنندگان را مي‌کشند را هم مي‌دهد. و درست در همين‌جاست که به ارزش واقعي بازي پي خواهيد برد. جي‌تي‌اي5 از آينده‌ي رسانه‌ي بازي مي‌گويد. بازي‌اي از آينده که در زمان سفر کرده تا جادوهايش را براي گذشتگان تعريف کند. و براي اينکه آن داستان‌ها را برايتان قابل لمس و باور پذير کند, چشمه‌اي از آن را هم تا آنجا که مي‌توانسته بر روي کنسول‌هاي پيرمان به نمايش مي‌گذارد.


 


چشمه‌اي از داستان‌سرايي و خلق شخصيت‌هاي بيادماندني که هنوز راه زيادي در صنعت بازي در پيش دارند. چشمه‌اي از طراحي مراحل ديوانه‌کننده در يک عنوان محيط-باز. چشمه‌اي از هوش مصنوعي پيچيده‌اي که سخت‌افزارهاي نسل بعد به ارمغان خواهند آورد. چشمه‌اي از جلوه‌هاي گرافيکي که مي‌تواند شما را مبهوت تماشاي خود کنند. و مهمتر از اينها, تزريق زندگي به يک دنياي مجازي که با تمام اين‌ها ميسر شده است.


 


جي‌تي‌اي 5 يعني راک‌استار گذشته‌ي خودش را کاملا از بر بوده. و سعي کرده تا نه فقط تمام عناصر خوب مجموعه‌ي جي‌تي‌اي, بلکه از عناصر ديگر عناوين خود هم در طراحي بازي بهره ببرد. اما نکته‌ي مهم جايست که آنها به اين بسنده نکرده‌اند و مثل هميشه استانداردهاي سبک دوست‌داشتني و محبوب محيط-باز را کمي ديگر با ايده‌هاي ناب خود, جا به جا کرده‌اند.


 


ادامه در لينک زير


https://www.dbazi.com/1392/08/25/84440/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-ps3/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Kevin vipfixphone-Everything you need to Fix Your Phone Tiffany Drew قيمت چربي گير Daniel darogiahiB Lisa کاريابي بين المللي کارپيرا-نمايندگي اروميه Miriam